Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Blueprint for Free Speech

Blueprint for Free Speech – це некомерційна благодійна організація, яка працює на міжнародному рівні з метою просування права на свободу вираження поглядів. Діяльність організації захищає статтю 19 Загальної декларації прав людини, яка затверджує право на свободу переконань та їх вираження для всіх людей.    

Eurasian Academic Anti-Corruption Network

Євразійська академічна антикорупційні мережа – мережа представників антикорупційного ком’юніті з відомих університетів та громадських організацій Вірменії, Грузії, Молдови, Киргизстану та України. Мережа була створена для просування антикорупційної освіти на пострадянському просторі та підсилення експертних спроможностей ключових акторів в сфері антикорупції в країнах пострадянського табору.    

Як стати партнером

Курс має базовий та експертний рівень. Перший розрахований на широке коло слухачів, які хочуть розібратися із базовими поняттями, основами законодавства та вивчити роботу основних інструментів. Експертний курс містить декілька додаткових лекцій.