Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

ГО “Жіночий антикорупційний рух”

Громадська організація ЖАР – об’єднання громадян з нульовою терпимістю до корупції, що займається моніторингом, аналітикою, створенням просвітницьких та адвокаційних кампаній, а також проведенням журналістських розслідувань. Місією ГО є просування ідей прозорості, доброчесності та підзвітності органів публічної влади, правоохоронних органів, судів і громадянського суспільства в Україні.

ГО “Смарт Медіа”

ГО “Смарт Медіа” почала роботу в лютому 2019 року. Пріоритетними задачами організації є адвокація та комунікація реформ; боротьба з корупцією; розвиток журналістики;  створення вільного медіапростору; просвіта та залучення громадян до активності; популяризація громадського сектору; прозора, підзвітна та доступна влада.

ГО “Агенція міських ініціатив”

Громадська організація “Агенція міських ініціатив” функціонує в м. Чернігів. Ключовою метою організації є сприяння прозорій та ефективній діяльності органів місцевого самоуправління в Чернігівському регіоні через впровадження якісно-демократичних стандартів.

ГО “Рівненський центр “Соціальне партнерство”

Громадська організація “Рівненський центр “Соціальне партнерство” (далі РЦСП) – це регіональна експертна структура, яка сприяє розвитку системи соціального інвестування та вдосконалення механізмів міжсекторального партнерства. Починаючи з 2006 року РЦСП реалізувала близько десяти проектів, спрямованих на громадянську освіту, боротьбу з корупцією та підвищення ефективності витрачання бюджетних коштів, покращення роботи місцевої влади, тощо. ГО має чималий позитивний […]

Антикорупційний штаб

Антикорупційний штаб – це громадська організація, створена влітку 2014 року. Ми ставимо собі за мету виявлення корупційних схем, розкрадань бюджету і ресурсів громади та інших корупційних порушень можновладців з метою притягнення їх до відповідальності.

Харківський антикорупційний центр

ГО “Харківський Антикорупційний Центр” ставить за мету працювати для того, щоб корупція у нашій країні стала винятком. Наша робота полягає в тому, що ми створюємо для чиновників і політиків токсичне середовище, в якому корупціонером бути не вигідно саме через високу ціну покарання – репутаційну та матеріальну.

  • 1
  • 2

Як стати партнером

Курс має базовий та експертний рівень. Перший розрахований на широке коло слухачів, які хочуть розібратися із базовими поняттями, основами законодавства та вивчити роботу основних інструментів. Експертний курс містить декілька додаткових лекцій.