Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Blueprint for Free Speech

Blueprint for Free Speech – це некомерційна благодійна організація, яка працює на міжнародному рівні з метою просування права на свободу вираження поглядів. Діяльність організації захищає статтю 19 Загальної декларації прав людини, яка затверджує право на свободу переконань та їх вираження для всіх людей.    

ГО “Жіночий антикорупційний рух”

Громадська організація ЖАР – об’єднання громадян з нульовою терпимістю до корупції, що займається моніторингом, аналітикою, створенням просвітницьких та адвокаційних кампаній, а також проведенням журналістських розслідувань. Місією ГО є просування ідей прозорості, доброчесності та підзвітності органів публічної влади, правоохоронних органів, судів і громадянського суспільства в Україні.

ГО “Смарт Медіа”

ГО “Смарт Медіа” почала роботу в лютому 2019 року. Пріоритетними задачами організації є адвокація та комунікація реформ; боротьба з корупцією; розвиток журналістики;  створення вільного медіапростору; просвіта та залучення громадян до активності; популяризація громадського сектору; прозора, підзвітна та доступна влада.

ГО “Агенція міських ініціатив”

Громадська організація “Агенція міських ініціатив” функціонує в м. Чернігів. Ключовою метою організації є сприяння прозорій та ефективній діяльності органів місцевого самоуправління в Чернігівському регіоні через впровадження якісно-демократичних стандартів.

ГО “Рівненський центр “Соціальне партнерство”

Громадська організація “Рівненський центр “Соціальне партнерство” (далі РЦСП) – це регіональна експертна структура, яка сприяє розвитку системи соціального інвестування та вдосконалення механізмів міжсекторального партнерства. Починаючи з 2006 року РЦСП реалізувала близько десяти проектів, спрямованих на громадянську освіту, боротьбу з корупцією та підвищення ефективності витрачання бюджетних коштів, покращення роботи місцевої влади, тощо. ГО має чималий позитивний […]

ГО “Трипільський край”

Громадська організація «Трипільський край» виникла на початку 2016-го. Її засновники – Євген Цяпенко та Ольга Нос, жителі міста Українка Київської області. Одним із пріоритетів ГО – захист довкілля та викриття афер. У 2017-2018 рр. ГО «Трипільський край» долучилася до масштабного всеукраїнського моніторингу якості ремонтних робіт на автомобільних шляхах країни. Ініціатива реалізовувалася в рамках проєкту ПРООН […]

Як стати партнером

Курс має базовий та експертний рівень. Перший розрахований на широке коло слухачів, які хочуть розібратися із базовими поняттями, основами законодавства та вивчити роботу основних інструментів. Експертний курс містить декілька додаткових лекцій.