Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

PACT

З 2008 року PACT підтримує місцеві громадські організації, які працюють над підвищенням прозорості та відповідальності уряду, питаннями європейської інтеграції та участі громадян. Завдяки фінансуванню від USAID проект ENGAGE Pact розширює громадянську освіту, сприяє проведенню демократичних реформ за допомогою місцевих коаліцій та забезпечує тривалу громадянську участь в Україні.

Netherlands Organisation for Scientific Research

Голландська наукова рада (англ. Netherlands Organisation for Scientific Research) – це національна наукова рада Нідерландів. NWO фінансує тисячі провідних дослідників університетів та інститутів та керує курсом голландської науки за допомогою субсидій та дослідницьких програм.

Міністерство закордонних справ Нідерландів

Міністерство закордонних справ Нідерландів – міністерство, яке відповідає за зовнішні відносини, зовнішню політику, міжнародний розвиток, міжнародну торгівлю, діаспору та питання, що стосуються Європейського Союзу, НАТО та Союзу Бенілюксу.

Як стати партнером

Курс має базовий та експертний рівень. Перший розрахований на широке коло слухачів, які хочуть розібратися із базовими поняттями, основами законодавства та вивчити роботу основних інструментів. Експертний курс містить декілька додаткових лекцій.