Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

  • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

Дослідження та аналітика

Дослідження присвячено оцінці стану виконання Антикорупційної стратегії на 2014-2017 роки та Державної програми з її реалізації протягом 2015-2016 років. Воно буде корисним представникам державних установ та органів, що дотичні до формування та реалізації державної антикорупційної політики; науковцям, які здійснюють дослідження стосовно корупції; громадським активістам та журналістам, що спеціалізуються на питаннях запобігання та протидії корупції; зацікавленим в антикорупційній тематиці особам. Дослідження виконано двома мовами: українською (доступно за посиланням: /wp-content/uploads/2017/02/nalitychne-doslidzhennya.pdf) і англійською (/wp-content/uploads/2017/05/aas-eng-3-2.pdf).

 

ACREC REVIEW – це періодичне аналітичне видання Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні НаУКМА, яке присвячено питанням боротьби з корупцією. З першим випуском, в якому аналізується проблема підвищення ефективності Національного агентства з питань запобігання корупції, можна ознайомитись за посиланням: /wp-content/uploads/2018/11/AR01-1a-3-1.pdf 

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Дослідницький проект “Громадянське суспільство проти корупції в Україні” з Лейденським університетом
Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC) спільно з Лейденським університетом (Нідерланди) розпочали перший в Україні дослідницький проект, головною метою якого є з’ясувати, які фактори пояснюють успіхи та  виклики антикорупційної діяльності громадянського суспільства в Україні.
Для досягнення цієї мети будуть досліджуватися політична роль громадських організацій та активістів, стратегії просвітницької діяльності, які вони використовують, а також їхні організаційні форми. У результаті втілення проекту в життя з’являться наступні публікації: огляд літератури, два робочих документи, дві аналітичні записки та книга. Детальніше: /news/1145/