Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 • Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ”
  Адреса: 04655, м.Київ, вул. Сковороди, буд. 2
  Код ЄДРПОУ: 40778337
  Рахунок № 26003633856100 в ПАТ “УкрСибБанк” у м. Київ
  МФО: 351005
  Призначення платежу: “Благодійний внесок на статутну діяльність ГО «Центр Протидії Корупції»”
  тел.: (097) 868-76-96

Антикорупційний онлайн-курс «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States»

Міжнародний антикорупційний онлайн-курс «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States» – це навчальний курс у режимі он-лайн для студентів-правників, які зацікавлені у вивченні питань щодо запобігання корупції, який реалізується у шістьох правничих школах України: Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті «Одеська юридична академія», Національному університеті «Острозька академія», Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого, Полтавському юридичному інституті, Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича.

Курс проводиться за підтримки Програми реформування сектора юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародної розвитку (USAID).

Сертифікатна програма «Антикорупційні міждисциплінарні студії»

«Антикорупційні міждисциплінарні студії» присвячені комплексному вивченню корупції як соціально-правового явища та шляхів її запобігання. Для проведення лекцій запрошені теоретики та практики у сфері протидії корупції з України, Нідерландів та Німеччини. Програма призначена для представників антикорупційних органів та активістів громадського сектору, помічників народних депутатів, експертів НАЗК, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, журналістів, викладачів, які бажають підвищити кваліфікацію у даній сфері, юристів приватних компаній, а також студентів.
Програма здійснюється за підтримки «Open Society Foundations».

Он-лайн “Боротьба з корупцією”
Онлайн-курс створений на основі міждисциплінарного курсу “Корупція, суспільство та державна політика”, розробленого спеціально для студентів Києво-Могилянської Академії експертами та співзасновниками
Anti-Corruption Research and Education Centre – науково-освітнього міждисциплінарного центру при КМА.

«Дослідження корупції: Як це працює?»

Курс відповідає на питання, що таке корупція, як її досліджувати та вимірювати. У розробці курсу брали участь такі фахівці: Оксана Гус, докторант Інституту розвитку та миру Університету Дуйсбург-Ессен, Ніклас Коссов (Niklas Kossow), докторант та науковий співробітник Європейського дослідницького центру боротьби з корупцією, Аліна Мунджіу-Піппіді (Alina Mungiu-Pippidi), професор, політолог, журналіст, експерт з боротьби з політичною корупцією, та інші українські та міжнародні експерти.

 

Комплексна навчальна програма «Інструментарій антикорупційного активіста»

В рамках дводенного тренінгу 30 активістів та громадських діячів зі Східних регіонів України мали нагоду отримати знання та потужний арсенал антикорупційних інструментів від найкращих українських спеціалістів та налагодити міцний мережевий зв’язок з іншими учасниками Програми.

Дана навчальна програма реалізується в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

Літня школа «Розслідування корупційних злочинів»

Протягом п’яти днів студенти мали унікальну можливість перейняти досвід українських та американських колег з НАБУ, агентів ФБР у розслідуванні фінансових махінацій, відчути себе в ролі справжніх учасників процесу – детективами, прокурорами, адвокатами, свідками корупційних правопорушень, спробувати переконати справжню суддю у необхідності надати дозволи на проведення обшуку.

 

«Київський антикорупційний тур»

Це екскурсія містом, у супроводі гіда, що передбачає всебічне інформування про корупцію та охоплює як місця панування правопорушень, так і локації, де зароджується надія на світле майбутнє.

 

Лекція-дискусія студентів з журналістами, народними депутатами та відомими громадськими діячами Мустафою Найємом та Сергієм Лещенко

Захід був організований громадською організацією Молодіжна антикорупційна агенція та Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції НаУКМА. Під час заходу учасники узнали про інструменти моніторингу бюджетів ВНЗ, відкриті державні реєстри та антикорупційні кейси.

 

Лекція Антикорупційного Хабу “Комплаєнс як ефективний метод боротьби з корупцією в Україні” 05.10.2017

Під час лекції керівник практики комплаєнс Redcliffe Partners, Аріо Дехгані розповів про розвиток комплаєнсу на світовому рівні, як ефективного інструменту боротьби з корупційними практиками, про стан та перспективи впровадження практики комплаєнсу в Україні, найбільш типові практики використання комплаєнсу в повсякденній діяльності, про урядову підтримку заходів комплаєнсу, виклики впровадження комплаєнсу в Україні та способи їх подолання.

Серед інших питань, що обговорювалися під час лекції були:
Масштаби та негативний вплив корупції. Які збитки корупція завдає економікам окремих країн та, як в цілому негативно впливає на розвиток глобальної економіки.

 

Лекція “Корупція та кіберзлочинність подвійний виклик для інвестицій” 24.05.2017, американського професора Пітера Хеннінга, відомого американського експерта у сфері протидії корупції

Під час лекції професор Пітер Хеннінг розповів слухачам, яким чином пов’язаний розвиток економіки держави та боротьба як корупцією та кіберзлочинністю.

 

Тренінг «Як змусити державу поділитись інформацією?» 23.02.2017

23 лютого в Антикорупційному Хабі відбувся тренінг «Як змусити державу поділитись інформацією». Тренер – один із розробників закону «Про доступ до публічної інформації», кандидат юридичних наук стипендіат програми «Фулбрайт» і викладач НаУКМА Oksana Nesterenko допомогла розібратись з усіма тонкощами оформлення подачі запитів і оскарження неправомірних відмов.

 

«Вимагають хабар? Як діяти. Практичні аспекти» 26.01.2017

Учасники заходу дізнались про те, що повинен зробити Громадянин, коли в нього вимагають хабар. А головне «що» і «чому» ні в якому разі робити не можна. Які саме ненавмисні дії можуть допомогти хабарнику уникнути відповідальності.

 

Дискусія «Є-Декларування для антикорупційних громадських організацій.  За чи проти» 05.04.2017

 

Лекція Антикорупційного Хабу: «Як нам пробігти антикорупційний марафон?» 09.02.2017