Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Відбулась лекція “Корупція та кіберзлочинність подвійний виклик для інвестицій”

Відбулась лекція “Корупція та кіберзлочинність подвійний виклик для інвестицій”, американського професора Пітера Хеннінга, відомого американського експерта у сфері протидії корупції.

Під час лекції професор Пітер Хеннінг розповів слухачам, яким чином пов’язаний розвиток економіки держави та боротьба як корупцією та кіберзлочинністю.

Професор стверджує, що проблема корупції в країнах, що розвивається є не тільки проблемою цих країн, а і США. Саме тому у Штатах прийнятий Закон «Про боротьбу з практикою корупції за кордоном», як став інструментам для боротьби з корупцією в таких країнах як Україна.

На думку Пітера Хеннінга система compliance може стати ефективним інструментом для залучення іноземних інвестицій в Україні.

Слухачі також дізнались, що за даними досліджень 4 основні корупційні сфери це: видобувна промисловість, будівництво, транспорт, а також інформаційний і комунікаційний бізнес.

А результати дослідження Source: OECD Foreign Bribery Report у 2014 показали, що до корупційних схем найчастіше залучені посередники, такі як агенти, дистриб’ютори та брокери. Рідше дочірні компанії, місцеві консалтингові фірми, офшорні компанії, або компанії, створені посадовими особами. Найрідше до в корупції помічені керівники корпорацій.

Також під час своєї лекції професор подарував бібліотеці ACREC власне видання The Prosecution and Defense of Public Corruption.

Лекція професора Пітера Хеннінга була організована: Міждисциплінарним науково-осітнім центром протидії корупції НаУКМА ACREC у партнерстві з Американською бібліотекою КМА та посольством США