Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Ми раді повідомити, що завершився процес відбору учасників до проекту в рамках програми міжнародних обмінів “Meet Up! German-Ukrainian Youth Encounters”: Spotting Agents of Change for Good Governance – Walking with Thinking. Проект фінансуєтьється фондом “Пам’ять, відповідальність, майбутнє” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та фонду Роберта Боша.

Створена команда дуже різноманітна: дехто з учасників є студентами, дехто антикорупційними активістами, дехто дослідниками, в той час як інші учасники були зацікавлені в івент-менеджменті та комунікації. Але дещо об’єднує учасників – те, що вони мають величезне бажання створити корисний та інноваційний антикорупційний освітній інструмент в Україні.

 

Підґрунтя проекту:

 

Обрана команда з 6 українських і 6 німецьких учасників матиме змогу познайомитися із німецькими та українськими агентами змін – активістами громадянського суспільства і державним інститутами, які спеціалізуються на боротьбі з корупцією та запровадженні ефективного управління. Завдяки зустрічам  з представниками  НУО та антикорупційних інститутів учасники дізнаються про причини та наслідки корупції й конструктивні антикорупційні  рішення та створять контент для освітньої екскурсії в Києві і відповідної веб-сторінки. Результати проекту будуть доступні суспільству через запропоновану екскурсію, а також через веб-сайт з інформацією про тур та  Facebook-сторінку проекту, яку під час проекту вестимуть самі учасники.

 

Підписуйтеся на нашу FB-сторінку, щоб відслідковувати всі деталі реалізації проекту!