Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Відбір учасників до проекту “MeetUp!” Завершено

Ми раді повідомити, що завершився процес відбору учасників до проекту в рамках програми міжнародних обмінів “Meet Up! German-Ukrainian Youth Encounters”: Spotting Agents of Change for Good Governance – Walking with Thinking. Проект фінансуєтьється фондом “Пам’ять, відповідальність, майбутнє” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та фонду Роберта Боша.

Створена команда дуже різноманітна: дехто з учасників є студентами, дехто антикорупційними активістами, дехто дослідниками, в той час як інші учасники були зацікавлені в івент-менеджменті та комунікації. Але дещо об’єднує учасників – те, що вони мають величезне бажання створити корисний та інноваційний антикорупційний освітній інструмент в Україні.

 

Підґрунтя проекту:

 

Обрана команда з 6 українських і 6 німецьких учасників матиме змогу познайомитися із німецькими та українськими агентами змін – активістами громадянського суспільства і державним інститутами, які спеціалізуються на боротьбі з корупцією та запровадженні ефективного управління. Завдяки зустрічам  з представниками  НУО та антикорупційних інститутів учасники дізнаються про причини та наслідки корупції й конструктивні антикорупційні  рішення та створять контент для освітньої екскурсії в Києві і відповідної веб-сторінки. Результати проекту будуть доступні суспільству через запропоновану екскурсію, а також через веб-сайт з інформацією про тур та  Facebook-сторінку проекту, яку під час проекту вестимуть самі учасники.

 

Підписуйтеся на нашу FB-сторінку, щоб відслідковувати всі деталі реалізації проекту!