Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

В ACREC відкрито третю Сертифікатну програму “Антикорупційні міждисциплінарні студії”

18-го вересня в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” відбулось урочисте відкриття освітньої програми ACREC “Антикорупційні міждисциплінарні студії”.

У 2019 році спеціалізована навчальна програма у сфері (анти-) корупції стартувала втретє, зібравши 30 найкращих учасників – представників державного та громадського секторів, наукового середовища, а також незалежних експертів, активістів та студентів.
З першим вітальним словом в рамках урочистого відкриття Програми виступив виконавчий директор Transparency International Ukraine Андрій Боровик. В ході виступу він підкреслив, що «Антикорупційні студії» – це унікальна можливість отримати міждисциплінарні знання, одночасно поринувши у вивчення цілого ряду суміжних дисциплін та сфер, на стику яких знаходиться антикорупція.

«Міждисциплінарність – це круто. Адже тільки на таких програмах Ви можете вивчати політологію, соціологію, право та формувати цілісне бачення проблеми корупції» – зазначив він.

Далі, привітав майбутніх фахівців Антикорупційних студій і директор програми “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” Олексій Орловський. Він наголосив, що Міжнародний фонд “Відродження” щиро підтримує аналітичний та інституційний розвиток Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції і пишається досягненнями Центру.

Також привітали учасників Студій керівниця освітніх програм ACREC Маргарита Чабанна та виконавча директорка ACREC Оксана Нестеренко. Вони поділились з учасниками досвідом попереднім випусків, надали практичні поради щодо навчання та перспектив розвитку після закінчення Студій та надихнули аудиторією яскравими прикладами досягнень з боку молодих фахівців та експертів, які мали нагоду закінчити Антикорупційні студії в попередні роки.

Урочисте відкриття закінчилось фуршетом та дружнім мережуванням учасників, в рамках якого кожен мав змогу поспілкуватись та познайомитись з однодумцями.

Нагадаємо, «Антикорупційні міждисциплінарні студії» – це перша в Україні міждисциплінарна антикорупційна освітня програма, яку було створено з метою комплексного вивчення корупції як соціально-правового явища та шляхів її запобігання. Для проведення лекцій запрошені теоретики та практики у сфері протидії корупції з України, Нідерландів та Німеччини. Програма є корисною для представників антикорупційних органів та активістів громадського сектору, помічників народних депутатів, експертів НАЗК, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, журналістів, викладачів, які бажають підвищити кваліфікацію у даній сфері, юристів приватних компаній, а також студентів.

Сертифікатна освітня програма є спільним проектом Національного університету “Києво-Могилянська академія” та Міждисциплінарного науково-освітнього Центру протидії корупції в Україні, що реалізується за підтримки Open Society Foundations.