Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Успішно завершилася сертифікатна програма «Антикорупційні студії» 2018-2019

З радістю повідомляємо про урочисте завершення Сертифікатної програми «Антикорупційні міждисциплінарні студії», яке відбулось 15 травня 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Цього року Сертифікатна програма об’єднала людей із громадського та державного секторів, студентів та наукових працівників, людей із різним досвідом та очікуваннями. Протягом року слухачі вивчали корупцію як явище та засвоювали інструментарій для протидії та запобігання корупції. Отримані знання учасники програми вже успішно використовують під час здійснення адвокації, у викладанні та у громадській діяльності.

Відкрила церемонію завершення Сертифікатної програми  Оксана Нестеренко, виконавчий директор ACREC. Вона привітала учасників із успішним завершенням навчання, висловила подяку за мотивацію та небайдужість. Також пані Оксана розказала про успіхи випускників цьогорічної програми у сфері антикорупції та виразила сподівання на подальшу співпрацю.

З вітальним словом виступила і керівник освітніх програм ACREC, Маргарита Чабанна. Вона привітала випускників із долученням до спільноти могилянців та наголосила, що однією з найбільших переваг програми є мережування. Також пані Маргарита розповіла про розвиток ACREC у сфері освітніх проектів, зокрема, про відкриття магістерської програми «Антикорупційні студії» та специфіку навчання на ній.

Президент Національного університету “Києво-Могилянська академія” Андрій Мелешевич у своїй промові зазначив, що Сертифікатна програма «Антикорупційні міждисциплінарні студії» перевищила всі очікування. Він зазначив, що її успішність дала поштовх для створення нової магістерської програми «Антикорупційні студії» в Києво-Могилянській академії. Свою промову пан Мелешевич завершив закликом вступати на магістерську програму.

Після своєї промови, пан Президент вручив сертифікати про успішне завершення «Антикорупційних студій» 30 учасникам програми. Випускники висловили подяку за корисні прикладні знання і практично орієнтовані курси та побажали команді ACREC подальшого розвитку.

Зі свого боку, команда ACREC щиро дякує лекторам, які долучилися до викладання на Сертифікатній програмі та допомогли слухачам здобути знання, що надихають їх та нас на нові звершення!

Сертифікатна програма «Антикорупційні міждисциплінарні студії» була реалізована за підтримки “Open Society Foundations”.