Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Перший випуск ACREC Review 2020 року вже опубліковано на сайті Центру!

З радістю повідомляємо, що в Міждисциплінарному науково-освітньому центрі протидії корупції вийшов перший випуск ACREC Review 2020 року! Цього разу, випуск присвячено корупційним ризикам у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру. Документ отримав назву “Експертна (зовнішня) оцінка корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру України”.

Дійсно, формування ефективних антикорупційних програм потребує забезпечення процесу об’єктивною оцінкою корупційних ризиків у діяльності органу влади шляхом залучення представників громадськості та зовнішніх експертів (далі — експертів), які мають теоретичні й практичні знання щодо зовнішнього та внутрішнього середовища Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Саме тому, метою випуску стало вдосконалення процесу підготовки Антикорупційної програми Держгеокадастру України шляхом визначення корупційних ризиків та формулювання заходів із метою їхнього усунення. Особлива увага в роботі приділяється забезпеченню проведення об’єктивної оцінки корупційних ризиків та розроблення ефективних антикорупційних заходів для усунення (мінімізації) умов та причин цих ризиків.

Даний випуск вже доступний до скачування. Знайти документ можна в Бібліотеці на нашому сайті.

Нагадаємо, що «ACREC Review» – це періодичне видання Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА, яке представляє собою аналітичний продукт на основі наукових, практично зорієнтованих досліджень у сфері запобігання корупції.

Ключовою метою цього видання є надання можливості опублікувати свої дослідження молодим та перспективним дослідникам, які шукають альтернативні підходи до розуміння і визначення корупції та шляхів її протидії, а також посилення аналітичної складової досліджень в даній області знань.

Для подання наукових матеріалів та пропозицій, а також отримання консультацій, звертайтесь на нашу електронну адресу: acrec.kma@gmail.com