Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

21 жовтня відбулися лекція-дискусія студентів з журналістами, народними депутатами та відомими громадськими діячами Мустафою Найємом та Сергієм Лещенко.

Захід був організований громадською організацією «Молодіжна антикорупційна агенція» та Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції НаУКМА (ACREC).

Учасниками заходу стали  керівники органів студентського самоврядування та студентських профспілок з різних регіонів України.

За словами організаторів мета заходу  підняти інтерес та сприяти участі студентів у процесах запобігання корупції в сфері вищої освіти, а також в державі в цілому.

Зокрема, під час заходу учасники узнали про інструменти моніторингу бюджетів ВНЗ, відкриті державні реєстри та антикорупційні кейси.

Зрештою, всі погодилися, що боротьба з корупцією має стати в Україні національною ідеєю, яка призведе до сталого економічного розвитку та державотворення країни.