Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Книга “Громадянське суспільство vs. корупція в Україні” вже доступна на сайті ACREC

Раді повідомити, що книга “Громадянське суспільство vs. корупція в Україні” опубліковано в Бібліотеці на сайті ACREC.

Нагадаємо, що “Громадянське суспільство vs. корупція в Україні” – книга, яка була підготовлена командою аналітиків ACREC у співпраці з Лейденським університетом в рамках дослідницького проекту «Громадянське суспільство проти корупції в Україні: політичні ролі, стратегії адвокації та вплив» за фінансової підтримки Нідерландської організації наукових досліджень (The Netherlands Organisation for Scientific Research).

Ця праця присвячена ролі антикорупційних громадських організацій в Україні. Зокрема, в ній досліджуються способи впливу місцевих громадських організацій у сфері антикорупції, аналізуються контекстуальні фактори,
що впливають на антикорупційну діяльність в регіонах України, приділяється увага фреймуванню корупції антикорупційними організаціями та процесу формування  їх стратегій дій, а також досліджується питання фінансування антикорупційних організацій в Україні в контексті його поточного стану та потенційних ризиків.