Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Дослідниця з Інституту Розвитку та Миру, Університету Дюсбург-Ессен, зробила пожертву на дослідження в сфері протидії корупції в Україні

Оксана Гус — докторантка Інституту Розвитку та Миру, Університету Дюсбург-Ессен, Німеччина перерахувала на підтримку діяльності ACREC 1500 євро. Ці гроші Оксана Гус отримала, як переможець конкурсу “ PhD Thesis Presentation Contest”.

21 вересня 2016 року в Берліні в перше рамках Форуму “German-Ukrainian polyphony of scientific innovations: Hearing young voices” відбувся конкурс дисертацій молодих вчених. За допомогою цього конкурсу організатори прагнули просувати досягнення молодих вчених з Німеччини та України та сприяти академічному співробітництву двох країн. Оксана Гуса посіла перше місце за її виступ «Відкриття чорного ящика системної корупції”.

Під час вручення нагороди Оксана сказала, що вона не лише бажає досліджувати, а й активно підтримує дослідження в сфері протидії корупції в Україні.

Оксана Гус прийняла рішення пожертвувати її призові гроші, 1500 Євро Міждисциплінарному науково-освітньому центру протидії корупції в Україні (ACREC).

Ми високо цінує цей внесок.