Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

Пiдтримати

ACREC Review запущено!

Періодичне видання Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції під назвою “ACREC Review” вже запущено та знаходиться у вільному доступі!

Перший випуск видання було вирішено присвятити одному із спеціалізованих антикорупційних органів, який протягом свого недовгого існування отримав чи не найбільше критики, а політична заангажованість і неефективність якого здобула широкого консенсусу як серед експертів, так і серед пересічних громадян.

Дійсно, мова піде про НАЗК і шляхи його реформування!

Тож, представляємо до Вашої уваги статтю “Як підвищити ефективність Національного агентства з питань запобігання корупції”, яка пройшла зовнішнє рецензування та була визнана гідною того, щоб відкрити собою “ACREC Review” та бути надрукованою у першому випуску серії!

В даній роботі Ви не тільки дізнаєтесь про міжнародні стандарти у сфері діяльності антикорупційних інституцій, конкретні причини та передумови створення окремого превентивного антикорупційного органу в Україні та поточний стан діяльності НАЗК, але й ознайомитесь з рекомендаціями щодо альтернатив державної й антикорупційної політики, які можуть вплинути на якісні показники роботи цього органу.

Нагадаємо, що «ACREC Review» – це періодичне видання Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА, в якому публікуються аналітичні статті, які підготовлено на основі наукових, практично зорієнтованих досліджень у сфері дослідження протидії та запобігання корупції. Вихід нових випусків “ACREC Review” заплановано здійснювати кожні 1-2 місяці.

Текст першого випуску можна завантажити за посиланнямhttps://goo.gl/sbkG9n

Приємного читання та натхнення до нових зрушень у сфері антикорупції!