Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Запрошуємо на тренінг Антикорупційного Хабу: «Як змусити державу поділитись інформацією?».

Корупція – це злочин і можливий він тільки за умови, коли про нього ніхто не знає. Саме доступ до інформації, якою розпоряджається держава і є сьогодні основним інструментом в протидії корупції. Тому часто трапляється так, що данні, які повинні бути відкритими приховуються. А запитувач, замість конкретної відповіді отримує звичайну відписку.

  • Як правильно скласти запит;
  • Яким способом його краще подати;
  • Яку відповідь і як скоро повинні дати органи влади;
  • Яка інформація не може бути обмежена державою;
  • Як ефективно оскаржити неправомірну відмову в наданні інформацію

На ці та на багато інших питань ви зможете отримати відповідь на тренінгу від Антикорупційного Хабу: «Як змусити державу поділитись інформацією?».

Крім того, усі охочі зможуть спробувати відправити свій запит і таким чином допомогти команді ACREC в нашій аналітичній діяльності (про деталі дослідження ми розкажемо безпосередньо на лекції).

Тренер Оксана Нестеренко кандидат юридичних наук, Викладач НаУКМА стипендіат програми ім. Фулбрайт. Інститут Кеннана при Міжнародному науковому центрі ім. Вудро Вільсона, Член робочої групи з розробки Закону України «Про доступ до публічної інформації» та законопроекту «Про захист викривачів і розкриття інформації про шкоду або загрозу суспільним інтересам»

Приходьте 23 лютого о 19:00 в «Антикорупційний Хаб» за адресою: вул. Волоська, 8/5, KMArt Space.

Реєструйтеся на подію за посиланням: http://bit.ly/2ljFTPz