Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

Пiдтримати

Відкрита дискусія “Є-Декларування для антикорупційних громадських організацій. За чи проти”

Верховна Рада України 23 березня зобов’язала представників Антикорупційних громадських організацій в обов’язковому порядку подавати е-декларації. Це рішення викликало жваве обговорення у суспільстві. Тож запрошуємо вас на відкриту дискусію «Є-Декларування для антикорупційних громадських організацій.  За чи проти». Де ви зможете на пряму задати питання про ставлення до такого обов’язку у антикорупційних активістів.

Прийнятий закон зобов’язав декларувати свої доходи через систему є-декларування усіх хто працює в антикорупційних громадських організаціях, керівників таких організацій та їх контрагентів.

Автор Закону Народний депутат України Тетяна Чорновол стверджує: «Надзвичайно потрібно, щоб вони (представники антикорупційних громадських організаціях)  подавали е-декларації, тому що їхня діяльність має корупційні ризики».

Противники ж такої норми посилаються на:

  • Порушення регламенту при прийнятті закону;
  • Неможливість існування корупційних ризиків у людей, що не мають владних повноважень;
  • Вибірковий підхід до категорій, що повинні подавати є-декларації;
  • Потенційні ризики переслідувань антикорупційних активістів з боку держави за їхню діяльність.

Приходите на дискусію, спробуємо розібратись, що і до чого.

В дискусії візьмуть участь: Віктор Таран, Андрій Марусов, Олександр Леменов, Іван Омелян, Марина Цапок. Коло представників Громадських організацій, може збільшуватись.

Захід відбудеться 5.04.17, о 19:00, за адресою Волоській, 8/5, у приміщенні KMArt Space.

Реєстрація на захід за посиланням http://bit.ly/2oGJhTb