Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Відкрита дискусія “Є-Декларування для антикорупційних громадських організацій. За чи проти”

Верховна Рада України 23 березня зобов’язала представників Антикорупційних громадських організацій в обов’язковому порядку подавати е-декларації. Це рішення викликало жваве обговорення у суспільстві. Тож запрошуємо вас на відкриту дискусію «Є-Декларування для антикорупційних громадських організацій.  За чи проти». Де ви зможете на пряму задати питання про ставлення до такого обов’язку у антикорупційних активістів.

Прийнятий закон зобов’язав декларувати свої доходи через систему є-декларування усіх хто працює в антикорупційних громадських організаціях, керівників таких організацій та їх контрагентів.

Автор Закону Народний депутат України Тетяна Чорновол стверджує: «Надзвичайно потрібно, щоб вони (представники антикорупційних громадських організаціях)  подавали е-декларації, тому що їхня діяльність має корупційні ризики».

Противники ж такої норми посилаються на:

  • Порушення регламенту при прийнятті закону;
  • Неможливість існування корупційних ризиків у людей, що не мають владних повноважень;
  • Вибірковий підхід до категорій, що повинні подавати є-декларації;
  • Потенційні ризики переслідувань антикорупційних активістів з боку держави за їхню діяльність.

Приходите на дискусію, спробуємо розібратись, що і до чого.

В дискусії візьмуть участь: Віктор Таран, Андрій Марусов, Олександр Леменов, Іван Омелян, Марина Цапок. Коло представників Громадських організацій, може збільшуватись.

Захід відбудеться 5.04.17, о 19:00, за адресою Волоській, 8/5, у приміщенні KMArt Space.

Реєстрація на захід за посиланням http://bit.ly/2oGJhTb