Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Публічна лекція голови АРМА Антона Янчука “АРМА в дії: теорія і практика”

Запрошуємо на публічну лекцію голови Агентства з розшуку та менеджменту активів Антона Янчука «АРМА в дії: теорія і практика», яка відбудеться 19 березня 2019 року о 18:00. 

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено – АРМА)  є унікальним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на  формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також  управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

Станом на грудень 2018 року в управління АРМА передано понад 700 об’єктів, загальна сума цих оцінених активів перевищує 3,5 млрд грн., а серед корупційних активів, якими займається Агентство є такі відомі об’єкти, як стадіон «Чорноморець» в Одесі, дві ТЕЦ у західній Україні, вертолітний майданчик екс-президента Віктора Януковича і навіть Межигір’я.

Так, до публічної лекції запрошуються активісти, громадські діячі, молоді фахівці та студенти, які цікавляться питанням виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також всі, хто вважає, що корупційне майно повинно повертатись до держбюджету, а не генерувати збитки.

В ході заходу голова АРМА Антон Янчук поділиться відповідями на такі запитання:

  • Якими найбільш резонансними справами та досягненнями може похвалитися АРМА?
  • Як відбувається робота з арештованим майном?
  • Куди йдуть активи, одержані від корупційних та інших злочинів?
  • У який спосіб АРМА співпрацює з антикорупційними інституціями та правоохоронними органами?
  • Яка роль та участь громадськості у поверненні активів?

Окрім основної програми лекції, у присутніх буде можливість вільно поставити будь-яке питання та подискутувати зі спікером під час сесії «Питання & Відповіді».

Дата проведення: 19 березня 2019 року.

Початок: о 18:00 год.

Місце проведення: Національний університет «Києво-Могилянська академія» за адресою вул. Волоська 8/5, кор. 4 (KMBS, 4-й поверх).

Участь безкоштовна, однак ми просимо попередньо зареєструватися на захід, заповнивши форму за адресою: https://bit.ly/2U2jrcn

Подія заходу у Facebookhttps://www.facebook.com/events/386124902176839/

Додаткова інформаціяalinalosss@gmail.com; +380636895965

Чекаємо на зустріч із Вами!