Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 • Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ”
  Адреса: 04655, м.Київ, вул. Сковороди, буд. 2
  Код ЄДРПОУ: 40778337
  Рахунок № 26003633856100 в ПАТ “УкрСибБанк” у м. Київ
  МФО: 351005
  Призначення платежу: “Благодійний внесок на статутну діяльність ГО «Центр Протидії Корупції»”
  тел.: (097) 868-76-96

Запрошуємо на лекцію Антикорупційного Хабу:: «Як нам пробігти антикорупційний марафон?».
За останні три роки в Україні відбулись масштабні антикорупційні реформи. Під тиском громадськості і міжнародної спільноти було прийнято низку законів, створено «Національне антикорупційне бюро», «Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру», «Національне агентство запобігання корупції» , на черзі створення антикорупційного суду. Усіх чиновників зобов’язали подавати електронні декларації про майновий стан. Та не дивлячись на успіхи говорити про системні зміни не доводиться. Крім того виникає питання, наскільки проведені реформи стануть невідворотними.
Про те, що можна вважати успіхом, і які виклики перед нами стоять сьогодні, розповість Ярослав Юрчишин, Виконавчий директор «Transparency International Україна», експерт в організації кампаній громадського лобіювання, політичної експертизи та аналізу політики.
Приходьте 9 лютого о 19:00 в «Антикорупційний Хаб» за адресою: вул. Волоська, 8/5, KMArt Space.
Реєструйтеся на подію за посиланням: http://bit.ly/2k1UFJY