Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

Пiдтримати

Корупція та кіберзлочинність – подвійний виклик для інвестицій

Залучення іноземних інвестицій сьогодні вкрай важливе для розвитку української економіки. Але потенційні інвестори не спішать вкладати свої ресурси в нашу країну. Оскільки ризики з якими вони можуть зіштовхнутись в рази перевищують очікуваний прибуток. Два головні виклики – корупція і кібернетична злочинність.

Кіберзлочин – це не просто вірус який може поселитись у вас на комп’ютері. Корупціонери навчились використовувати новітні інформаційні технології для легалізації своїх незаконно набутих статків. І правоохоронні органи США вступають в активну боротьбу з такою практикою.

Якщо ви хочете дізнатись,

  • Як кіберзлочинність впливає на корупцію;
  • Чому іноземні корпорації не поспішають інвестувати в Україну;
  • Як американські правоохоронні органи ефективно борються з корупційними кіберзлочинами;
  • Як це можна застосувати в Україні.

Приходьте 24.05 о 18:00 в Американську бібліотеку НаУКМА професор Пітер Хеннінг, відомий американський експерт у сфері протидії корупції, відповість вам не це питання

Реєстрація на захід за посиланням: http://bit.ly/2qwkovp