Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Запрошуємо на першу лекцію Антикорупційного Хабу у 2017 році «Вимагають хабар? Як діяти. Практичні аспекти».
Усі розуміють, що пропонувати хабарі протизаконно.Усі розуміють, що пропонувати хабарі протизаконно. Також, це б’є по гаманцю. Але не завжди зрозуміло, що робити, коли в тебе вимагають гроші. Багато хто не протидіє тиску і погоджується на вирішення проблемного питання за допомогою незаконної сплати.
Утім, як би на вас не тисли, кінцеве рішення, чи давати хабар, завжди за вами. Ми закликаємо не миритись із хабарництвом. І навчимо, як протидіяти корупції.
Ви зможете отримати відповіді на питання, як діяти, коли у вас вимагають хабар. Діючий правоохоронець дасть чіткі інструкції протидії хабарнику й доступно пояснить, у чому особливості розслідування такого злочину. У вас буде можливість поставити лектору уточнюючі запитання.
Відчувайте себе впевненіше при взаємодії з хабарниками, володіючи всіма юридичними інструментами для протидії злочинним діям.
Хочете знати, як не губитися перед тиском знахабнілих корупціонерів? Приходьте 26 січня о 19:00 в «Антикорупційний Хаб» за адресою: вул. Волоська, 8/5, KMArt Space.
Реєструйтеся на подію за посиланням http://bit.ly/2jF4KKF