Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

  • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

Членкиня Європейського Парламенту Ребекка Гармс відвідає восьмий Київський Антикорупційний Тур

24 лютого 2018 року запрошуємо приєднатися до пані Ребекки Гармс (фракція «Зелені – Європейський Вільний Альянс»), членкині делегації Європейського Парламенту до Парламентського Комітету асоціації Україна – ЄС, та відвідати восьмий Київський Антикорупційний Тур – Winter edition. У супроводі гідів ви зможете дізнатися про корупцію, відвідавши місця, пов’язані з корупційними діяннями та антикорупційною діяльністю. Зокрема, учасникам розкриють корупційні схеми в законотворчій діяльності, державних закупівлях, судочинством, та при здійсненні владних повноважень.

Київський Антикорупційний Тур є інноваційним освітнім інструментом, який неформально та невимушено знайомить відвідувачів туру із причинами, механізмами та наслідками корупції, зі способами її подолання та запобігання, а також з успішними антикорупційними ініціативами в Україні. Мета турів – підвищити обізнаність пересічних громадян щодо питань корупції та боротьби з нею, а також проінформувати про реальні інструменти антикорупційних ініціатив.

Концепцію Київського Антикорупційного Туру створено влітку 2017 року командою з 14 молодих людей із України та Німеччини в рамках програми MeetUp! «Німецько-українські зустрічі» Фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» (EVZ). Наразі проект є одним із напрямків освітньої роботи першого в Україні Міждисциплінарного науково-освітнього центру із вивчення корупції (Anti- Corruption Research and Education Centre, ACREC) при Національному університеті «Києво- Могилянська Академія». Загалом, мешканці та туристи міста наразі відвідали сім турів, проведених з осені 2017 року.

Дата та час: 24.02.2018 о 12:00 – 14:00.
Участь у турі є безкоштовною. Кількість учасників є обмеженою. Для участі, будь ласка,

зареєструйтеся надіславши лист за адресою: acwalks.ua@gmail.com