Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Членкиня Європейського Парламенту Ребекка Гармс відвідає восьмий Київський Антикорупційний Тур

24 лютого 2018 року запрошуємо приєднатися до пані Ребекки Гармс (фракція «Зелені – Європейський Вільний Альянс»), членкині делегації Європейського Парламенту до Парламентського Комітету асоціації Україна – ЄС, та відвідати восьмий Київський Антикорупційний Тур – Winter edition. У супроводі гідів ви зможете дізнатися про корупцію, відвідавши місця, пов’язані з корупційними діяннями та антикорупційною діяльністю. Зокрема, учасникам розкриють корупційні схеми в законотворчій діяльності, державних закупівлях, судочинством, та при здійсненні владних повноважень.

Київський Антикорупційний Тур є інноваційним освітнім інструментом, який неформально та невимушено знайомить відвідувачів туру із причинами, механізмами та наслідками корупції, зі способами її подолання та запобігання, а також з успішними антикорупційними ініціативами в Україні. Мета турів – підвищити обізнаність пересічних громадян щодо питань корупції та боротьби з нею, а також проінформувати про реальні інструменти антикорупційних ініціатив.

Концепцію Київського Антикорупційного Туру створено влітку 2017 року командою з 14 молодих людей із України та Німеччини в рамках програми MeetUp! «Німецько-українські зустрічі» Фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» (EVZ). Наразі проект є одним із напрямків освітньої роботи першого в Україні Міждисциплінарного науково-освітнього центру із вивчення корупції (Anti- Corruption Research and Education Centre, ACREC) при Національному університеті «Києво- Могилянська Академія». Загалом, мешканці та туристи міста наразі відвідали сім турів, проведених з осені 2017 року.

Дата та час: 24.02.2018 о 12:00 – 14:00.
Участь у турі є безкоштовною. Кількість учасників є обмеженою. Для участі, будь ласка,

зареєструйтеся надіславши лист за адресою: acwalks.ua@gmail.com