Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 • Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ”
  Адреса: 04655, м.Київ, вул. Сковороди, буд. 2
  Код ЄДРПОУ: 40778337
  Рахунок № 26003633856100 в ПАТ “УкрСибБанк” у м. Київ
  МФО: 351005
  Призначення платежу: “Благодійний внесок на статутну діяльність ГО «Центр Протидії Корупції»”
  тел.: (097) 868-76-96

Онлайн-курс «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States»

«The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States» – це освітній курс у режимі он-лайн для студентів-правників

 • Строк подачі заявки: 11 Вересня
 • Курс триває з 13 Вересня по 16 Листопада
 • Мiсць: 15

USAID logo

Програма здійснюється за підтримки програми USAID «Нове Правосуддя»

 

Оголошуємо набір на онлайн-курс «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States» 2018 р.

«The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States» – це освітній курс у режимі он-лайн для студентів-правників, які зацікавлені у вивченні питань щодо запобігання корупції. У рамках цього курсу, слухачі матимуть змогу оволодіти основними знаннями щодо механізмів запобігання і протидії проявам корупції як на національному, так і на міжнародному рівнях; уміннями і навичками аналізу та застосування норм антикорупційного законодавства; дослідити міжнародний досвід боротьби з корупцією та практичні аспекти його застосування в національних реаліях.

Заняття проводить професор Томас Спіді Райс (Thomas H. Speedy Rice), який активно співпрацює з Управлінням ООН з наркотиків і корупції (United Nations Office on Drugs and Crime) та є визнаним фахівцем у сферах доступу до правосуддя, практики боротьби з корупцією.Похожее изображение

Для отримання сертифікату необхідно:
– Відвідати не менше 70 % занять;
– Виконати завдання, передбачені у межах курсу.

Початок програми: 13 вересня 2018 р.
Тривалість програми: один семестр.

Мова проведення: англійська.
Місце проведення: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київ.
Графік занять: щочетверга з 15:00 до 17:00.

Вартість навчання: курс є безкоштовним, однак кількість місць обмежена (max – 15 слухачів).

Для участі у конкурсі необхідно до 23.00 5 вересня заповнити аплікаційну форму, а також надіслати сертифікат про знання іноземної мови (у разі наявності) на електронну пошту: andrii.biletsky@ukma.edu.ua .

У разі необхідності з кандидатом може бути проведена співбесіда.

Результати відбору будуть повідомлені студентам до 11 вересня 2018 р.

Міжнародний антикорупційний онлайн-курс «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States» – це спільний проект, який реалізується у шістьох правничих школах України: Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті «Одеська юридична академія», Національному університеті «Острозька академія», Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого, Полтавському юридичному інституті, Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича.

Курс проводиться за підтримки Програми реформування сектора юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародної розвитку (USAID).

Вимоги

Вільне володіння англійською мовою на рівні не меншому, аніж B2.