Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 • Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ”
  Адреса: 04655, м.Київ, вул. Сковороди, буд. 2
  Код ЄДРПОУ: 40778337
  Рахунок № 26003633856100 в ПАТ “УкрСибБанк” у м. Київ
  МФО: 351005
  Призначення платежу: “Благодійний внесок на статутну діяльність ГО «Центр Протидії Корупції»”
  тел.: (097) 868-76-96

“Корупція, державна політика та суспільство” для магістрів-правників КМА

3 навчальних блоки протягом 2016 року

 • Курс триває з 1 Вересня по 30 Листопада
 • Мiсць: 20

Опис: курс «Корупція, державна політика та суспільство» є міждисциплінарною навчальною дисципліною, що передбачає вивчення феномену корупції як соціально-правового явища та його  негативних наслідків на процеси державотворення.

Мета: формування системи знань про соціально-правову природу корупції,  правові аспекти протидії корупції, шляхи запобігання та протидії, а також особливості розслідування корупційних правопорушень.

Курс складається з трьох блоків. Перший блок передбачає здобуття студентами знань, щодо сутності та класифікації корупції, економічних наслідків, особливостей корупції в Україні та інших держав з перехідною економікою, ефективних антикорупційних стратегій, що запроваджуються в різних країнах світу, інструментів протидії  великої політичної, адміністративної та побутової корупції.

Другий блок, присвячений правовим засадам та інституційним механізмам запобігання та протидії корупції в Україні. У цій частині курсу студенти будуть ознайомлені з найкращими міжнародними практиками протидії корупції, а також новелами антикорупційного законодавства в Україні.

Останній блок курсу базуватиметься на вивченні кримінальних та кримінально-процесуальних аспектів корупційних злочинів та пов’язаних із  корупцією правопорушеннях. 

Курс «Корупція, державна політика та суспільство» зацікавить  студентів-магістрів політологів, соціологів, правників, журналістів, державних службовців та громадських діячів, які бажають підвищити власну кваліфікацію у сфері протидії корупції.