Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

Пiдтримати

“Корупція, державна політика та суспільство” для магістрів-правників КМА

3 навчальних блоки протягом 2016 року

  • Курс триває з 1 Вересня по 30 Листопада
  • Мiсць: 20

Опис: курс «Корупція, державна політика та суспільство» є міждисциплінарною навчальною дисципліною, що передбачає вивчення феномену корупції як соціально-правового явища та його  негативних наслідків на процеси державотворення.

Мета: формування системи знань про соціально-правову природу корупції,  правові аспекти протидії корупції, шляхи запобігання та протидії, а також особливості розслідування корупційних правопорушень.

Курс складається з трьох блоків. Перший блок передбачає здобуття студентами знань, щодо сутності та класифікації корупції, економічних наслідків, особливостей корупції в Україні та інших держав з перехідною економікою, ефективних антикорупційних стратегій, що запроваджуються в різних країнах світу, інструментів протидії  великої політичної, адміністративної та побутової корупції.

Другий блок, присвячений правовим засадам та інституційним механізмам запобігання та протидії корупції в Україні. У цій частині курсу студенти будуть ознайомлені з найкращими міжнародними практиками протидії корупції, а також новелами антикорупційного законодавства в Україні.

Останній блок курсу базуватиметься на вивченні кримінальних та кримінально-процесуальних аспектів корупційних злочинів та пов’язаних із  корупцією правопорушеннях. 

Курс «Корупція, державна політика та суспільство» зацікавить  студентів-магістрів політологів, соціологів, правників, журналістів, державних службовців та громадських діячів, які бажають підвищити власну кваліфікацію у сфері протидії корупції.