Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

Центр протидії корупції

Центр Протидії Корупції – громадська організація, яка об’єднує експертів з юридичного, медійного та громадсько-політичного секторів, які коренем ключових проблем розвитку України вважають корупцію.

Наша мета: корупціонером при владі бути не вигідно та ризиковано.

Чому ми фокусуємося на корупціонерах при владі?

У фокусі нашої діяльності є політична корупція, яка виникає на етапі прийняття нормотворчих рішень посадовцями, котрі мають владу. На нашу думку, саме політична корупція в умовах захоплення держави вузьким кланом взаєпов’язаних осіб, є коренем проблеми державності в Україні. Політична корупція значно збільшує рівень адміністративної корупції та перетворює дрібну побутову корупцію на норму життя в суспільстві. Політична корупція вимиває мільярди гривень з державного бюджету та виснажує ресурси держави, порушуєчи фундаментальні права громадян та прирікаючи населення на бідність.