Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 • Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ”
  Адреса: 04655, м.Київ, вул. Сковороди, буд. 2
  Код ЄДРПОУ: 40778337
  Рахунок № 26003633856100 в ПАТ “УкрСибБанк” у м. Київ
  МФО: 351005
  Призначення платежу: “Благодійний внесок на статутну діяльність ГО «Центр Протидії Корупції»”
  тел.: (097) 868-76-96

Завершився третій модуль начальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста»

Третій модуль начальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста», який проходив 14-15 липня в Харкові, завершився врученням сертифікатів.

Протягом цього модулю учасники прослухали лекції про найбільш дієві інструменти адвокасі кампаній та розглянули приклади адвокатування антикорупційної реформи разом з Віталієм Шабуніним та Тетяною Пеклун (ГО «Центр протидії корупції»). Крім того, аналітиком «Харківського антикорупційного центру» Павлом Новаком було проведено тренінг з роботи з відкритими реєстрами даних.
В кінці учасники представили свої проекти, в яких будуть застосовуватися набуті під час навчання знання, а також розповіли про свої робочі плани на майбутнє.
ACREC продовжить роботу з активістами в регіонах. Така співпраця спрямована не лише на підтримку окремих громадських ініціатив, але й на сприяння системним змінам у сфері протидії корупції в областях.