Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Завершився третій модуль начальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста»

Третій модуль начальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста», який проходив 14-15 липня в Харкові, завершився врученням сертифікатів.

Протягом цього модулю учасники прослухали лекції про найбільш дієві інструменти адвокасі кампаній та розглянули приклади адвокатування антикорупційної реформи разом з Віталієм Шабуніним та Тетяною Пеклун (ГО «Центр протидії корупції»). Крім того, аналітиком «Харківського антикорупційного центру» Павлом Новаком було проведено тренінг з роботи з відкритими реєстрами даних.
В кінці учасники представили свої проекти, в яких будуть застосовуватися набуті під час навчання знання, а також розповіли про свої робочі плани на майбутнє.
ACREC продовжить роботу з активістами в регіонах. Така співпраця спрямована не лише на підтримку окремих громадських ініціатив, але й на сприяння системним змінам у сфері протидії корупції в областях.