Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

  • Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

Завершився третій модуль начальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста»

Третій модуль начальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста», який проходив 14-15 липня в Харкові, завершився врученням сертифікатів.

Протягом цього модулю учасники прослухали лекції про найбільш дієві інструменти адвокасі кампаній та розглянули приклади адвокатування антикорупційної реформи разом з Віталієм Шабуніним та Тетяною Пеклун (ГО «Центр протидії корупції»). Крім того, аналітиком «Харківського антикорупційного центру» Павлом Новаком було проведено тренінг з роботи з відкритими реєстрами даних.
В кінці учасники представили свої проекти, в яких будуть застосовуватися набуті під час навчання знання, а також розповіли про свої робочі плани на майбутнє.
ACREC продовжить роботу з активістами в регіонах. Така співпраця спрямована не лише на підтримку окремих громадських ініціатив, але й на сприяння системним змінам у сфері протидії корупції в областях.