Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Запрошуємо долучитись до Міждисциплінарного дослідницького форуму з питань корупції ICRN у Києві!

Шановні колеги!

В наступному році ACREC має честь прийняти у себе четвертий науково-дослідницький міждисциплінарний форум з питань корупції “Різновиди (анти)корупції: уроки минулого для майбутнього”, який організовується Міждисциплінарною мережею дослідників корупції (ICRN) за фінансової підтримки Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції (ACREC) та Міжнародного фонду “Відродження”.

Даний форум має на меті об’єднати молодих науковців та практиків, які працюють у сфері корупції та боротьби з корупцією з усього світу. Інтерактивні семінари будуть зосереджені на різних проявах корупції у відповідних контекстах та на розробці антикорупційної політики в умовах міжнародного та громадського тиску для проведення реформ. Ці дискусії об’єднають теоретичні та емпіричні роздуми щодо ролі політичної культури, інститутів, існуючих соціальних рухів, міжнародних організацій, ролі політичних та економічних еліт, технологічного розвитку та засобів масової інформації для динаміки та політики корупції та концепції протилежності корупції.

Форум відбудеться 13-15 червня 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (Україна). Участь у ньому безкоштовна. Однак, учасники самостійно покривають вартість проїзду та проживання.

Найкращі статті будуть опубліковані в рецензованому міжнародному міждисциплінарному журналі, що видається Національним університетом “Києво-Могилянська академія” ­- ” Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal (KMLPJ)».

Ми з радістю запрошуємо молодих дослідників (докторів наук, аспірантів, студентів останнього року магістратури) усіх дисциплін, а також практиків подати заявку до 15 лютого 2019 року на інтернет-платформі ICRN за посиланням: https://fppvu.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_3m8RQSDjEa0ySrP

Дослідники повинні надіслати тези своєї доповіді, практики – мотиваційний лист. Ви можете подати заявку на участь у якості слухача, а не доповідача, але перевага буде надаватися заявкам із доповіддю. Заявки будуть оцінюватися на основі якості, актуальності та оригінальності пропозиції, а також регіонального розмаїття учасників.

Повідомлення про відбір будуть надіслані на початку березня 2019 року.

Якщо у вас виникли додаткові запитання чи потрібні роз’яснення, звертайтесь до організаційного комітету ICRN за адресою: info@icrnetwork.org.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч із Вами у Києві!

Деталі оголошення на сайті ICRN: https://goo.gl/sbrP9E