Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Вітаємо випускників магістерської програми “Антикорупційні студії” 2022!

Вітаємо випускників магістерської програми “Антикорупційні студії” із успішним завершенням навчання!

21 липня відбулася церемонія конвокації магістерської програми “Антикорупційні студії”. 2 роки були надзвичайно насиченими: курси проходили не лише в аудиторному форматі, але й онлайн, дисципліни були практичні та вимагали якісного опанування теми. Хоча шлях і був складним, дипломи про успішне завершення навчання отримали 12 студентів програми!

Із вітальним словом під час церемонії виступили Президент НаУКМА Сергій Квіт, в.о. декана Факультету соціальних наук і соціальних технологій Олександр Дем’янчук, керівниця Управління просвітницької роботи та навчальних програм Офісу доброчесності НАЗК Вікторія Козаченко, виконавчі директорка ACREC Оксана Нестеренко.

Ганна Щербяк висловила слова подяки від випускників організаторам програми, а також викладачам за знання, здобуті на магістерській програмі.

Сподіваємося, що знання, отримані під час навчання на програмі, стануть випускникам у нагоді, й антикорупційна сфера в Україні збагатиться фаховими спеціалістами.

Команда ACREC висловлює вдячність усім лекторам, залученим до викладання курсів програми, за високу якість знань, наданих слухачам.

Якщо ви також мрієте здобути якісну освіту в Україні та бажаєте змінювати країну на краще, вступайте на магістерську програму “Антикорупційні студії” та змінюйте своє життя!