Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

В ACREC презентували результати дослідницького проекту “Вплив громадянського суспільства на впровадження антикорупційних реформ в Україні”

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції успішно закінчив дослідницький проект «Вплив громадянського суспільства на впровадження антикорупційних реформ в Україні» у співпраці з Лейденським університетом (Нідерланди), представивши результати дослідження в рамках Міжнародного науково-практичного семінару в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».  

Дослідницький проект «Вплив громадянського суспільства на впровадження антикорупційних реформ в Україні» реалізовувався протягом 1,5 року з метою ґрунтовного аналізу політичних ролей, а також факторів, які обумовлюють ефективність та неефективність діяльності громадських організацій у сфері антикорупції на регіональному рівні України.

Для досягнення цієї мети було проведено 242 інтерв’ю з антикорупційними громадськими організаціями у 57 містах 23 областей України.

Результатом проекту став збірник аналітичних матеріалів, що складається з двох аналітичних статей та двох полісі бріфів, які розкривають різні аспекти та умови для здійснення впливу на впровадження антикорупційних реформ з боку антикорупційних громадських організацій на регіональному рівні України.

Англійська та українська версії аналітичних продуктів за результатами дослідження вже доступні в Бібліотеці на офіційному сайті ACREC.

За участь у проекті дякуємо професору Лейденського університету Максу Бадеру, дослідниці Лейденського університету та координатору з розвитку ACREC Оксані Гус, виконавчій директорці ACREC Оксані Нестеренко, а також молодшим аналітикам ACREC Марії Мамедбековій, Аліні Лось та Крістіні Хамбековій.