Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

В ACREC підписали Меморандум про співпрацю з Національним агентством з питань запобігання корупції

24 вересня 2020 року Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції разом із Національним університетом «Києво-Могилянська академія» підписали Меморандум про співпрацю з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК).

Підписаний Меморандум про співпрацю передбачає проведення спільних науково-практичних досліджень з антикорупційної тематики та розробку методів запобігання корупції. Окрім цього, сторони планують організовувати конференції, семінари, тренінги, стажування та інші заходи.

Адміністративний директор ACREC Андрій Білецький виразив надію, що підписання цього Меморандуму дозволить сторонам покращити співпрацю в сфері реалізації антикорупційного навчання.

В.о. президента НаУКМА Василь Ожоган подякував ACREC за зусилля з розвитку антикорупційного навчання в Києво-Могилянській академії та побажав НАЗК приєднатись до розвитку і підтримки антикорупційної освіти в Україні. Він також висловив сподівання про те, що випускники спільних освітніх програм НаУКМА і ACREC зможуть реалізувати свій професійний потенціал в НАЗК.

“Після перезавантаження НАЗК забезпечення нульової толерантності до корупції стало одним із наших пріоритетів. Розвиток антикорупційної освіти – важливий крок для досягнення цієї мети. Ми раді, що тепер серед наших партнерів – один із найкращих закладів освіти України”, – зазначив, в свою чергу, голова НАЗК Олександр Новіков.

Нагадаємо, що ACREC – це перший в Україні науково-освітній міждисциплінарний центр, де досліджують корупцію як суспільно- політичне явище, системно навчають запобігати середовищу, що сприяє корупції, протидіяти її наслідкам. У цьому році, спільно з кафедрою політології Національного університету “Києво-Могилянська академія”, ACREC запустив вже 4 набір на Сертифікатну програму “Міждисциплінарні антикорупційні студії”, а також 2-й набір на Магістерську програму “Антикорупційні студії”. Слухачами обох програм є представники органів державної влади і місцевого самоврядування, правоохоронних органів, державних установ, журналістської спільного, громадського сектору.