Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Радниця з розвитку ACREC Oksana Huss концептуалізувала Посібник передових практик боротьби з корупцією для Генерального директорату з міграції та внутрішніх справ (Європейської комісії)

Метою цього Посібника є відображення різноманітних практик боротьби з корупцією в державах-членах ЄС, які виявилися корисними у вирішенні проблем, пов’язаних з корупцією, і які можуть надихнути на подібні ініціативи в інших країнах.

Посібник описує 27 передових практик (по одній ініціативі на країну-члена ЄС із позитивним впливом на запобігання чи виявлення корупції). Це може бути як усталена практика, яка напрацьовувалась роками і показала результати, так і інноваційне вирішення нових чи старих проблем.

Передовий досвід, зібраний у посібнику, згруповано за 8 антикорупційними підходами. Кожен підхід розкритий теоретично та підкріплений показовими кейсами. Загалом у тексті визнається, що антикорупційні зусилля є комплексними та нелінійними.

Таким чином, перенесення передових практик з одного контексту в інший нелегке, і вимагає врахування багатьох різних аспектів. Аналіз прикладів зосереджується на механізмах впровадження, з урахуванням витрат на таку практику та ризиків пов’язаних з нею.

Детальніше з посібником можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3J6LdR7