Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Перший навчальний рік магістерської програми “Антикорупційні студії” завершено!

З радістю повідомляємо, що на початку липня 2020 року було успішно завершено перший навчальний рік в рамках магістерської програми “Антикорупційні студії”! Свій перший рік на унікальній навчальній програмі з антикорупції здолали 12 студентів.

Від імені всієї команди ACREC ми щиро вітаємо Вас з впевненим стартом та бажаємо натхнення протягом другого, завершального року навчання на “Антикорупційних студіях”, який почнеться вже у вересні 2020 року.

Нагадаємо, що магістерська програма “Антикорупційні студії” була створена спільно ACREC та кафедрою політології НаУКМА та стала першою магістерською програмою в сфері антикорупції в Україні. У навчальному процесі активно застосовуються інноваційні технології, а студенти беруть участь у лекційних та семінарських заняттях, колоквіумах та рольових іграх, моделюють слідчі/розшукові дії. До викладання долучаються детективи НАБУ, слідчий суддя, партнери провідних юридичних фірм, а також закордонні експерти.

Вже у вересні 2020 року своє навчання на “Антикорупційних студіях” (2020-2022 рр..) розпочне другий набір студентів.