Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Першу в Україні Магістерську програму «Антикорупційні студії» відкрито!

25 вересня 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» було урочисто відкрито першу в Україні магістерську програму під назвою «Антикорупційні студії». Дану програму було створено спільно ACREC та кафедрою політології НаУКМА.

В результаті конкурсного відбору та вступної кампанії у 2019 році було відібрано 13 найкращих абітурієнтів, які стали першими студентами освітньої магістерської програми «Антикорупційні студії».

Привітати майбутніх магістрів з відкриттям Програми в стінах Києво-Могилянської академії зібрались стейкхолдери у сфері антикорупції України, які зіграли ключову роль у становленні аналітичного центру ACREC та запровадженні магістерської програми «Антикорупційні студії».

Першим привітав студентів «Антикорупційних студій» керівник проекту «Підтримка організацій-лідерів» Лоренс Хелд. Варто підкреслити, що саме в рамках даного проекту була підтримана та втілена у життя ідея першої в Україні магістерської програми на антикорупційну тематику. У своєму виступі керівник Проекту зазначив, що пишається тим, що SACCI мають нагоду працювати з такими організаціями як ACREC. «Підтримати першу програму Антикорупційних студій на рівні повноцінної магістратури – це велика честь для нас», – наголосив він.

Також на відкриття Магістерської програми завітав виконавчий директор Transparency International Ukraine Андрій Боровик. Саме TI стали однією організацій, які ініціювали створення ACREC як унікального аналітичного центру для запровадження та поширення наукового підходу до дослідження корупції в Україні.

Так, у своєму виступі голова TI Андрій Боровик зазначив, що вкладати зусилля в отримання нових знань у сфері антикорупції напрочуд важливо для майбутнього України. «Ви наважились вступити на магістерську програму, а значить налаштовані на серйозні зміни. Це свідчить про те, що у нас є майбутнє!», – підкреслив він.

Після урочистого привітання гостей та донорів Програми, слово було передано виконавчій директорці ACREC Оксані Нестеренко, яка окреслила перспективи розвитку антикорупційних освітніх програм та поділилась власними сподіваннями щодо «Антикорупційних студій» як пілотного проекту повноцінної магістерської програми у сфері антикорупції в Україні.

Маргарита Чабанна, керівниця освітніх програм ACREC також долучилась до привітання перших учасників Програми та поділилась організаційними особливостями Програми.

Після виступу спікерів, учасники мали нагоду презентувати себе та розповісти про свою мотивацію отримати спеціалізовану освіту у сфері антикорупції.

Вечір закінчився урочистим фуршетом та мережуванням учасників, під час якого запрошені гості та студенти Програми мали можливість познайомитись в більш неформальній дружній атмосфері та поговорити про майбутні плани та перспективи у запобіганні корупції в Україні.

Ця програма стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї програми є виключною відповідальністю організації Грантоотримувача і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.