Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

28 серпня 2019 року перша в Україні Літня школа гідів в рамках проекту «Київські антикорупційні тури» ACREC успішно завершилась урочистим врученням сертифікатів.

Літня школа гідів стала першим в Україні проектом двомодульного навчання з мистецтва комунікації на тему корупції та підготовки учасників у сфері антикорупційної просвіти, зокрема у якості гідів антикорупційних турів.

В ході двох навчальних модулів, 20 найкращих учасників мали нагоду вивчати теоретичні засади у сфері (анти-) корупції та одночасно випробовувати отримані знання на практиці в рамках майстерні з риторики та сторітелінгу.

Ключовим результатом Школи стала вдала професіоналізація та долучення до антикорупційної просвіти 15 найбільш вмотивованих активістів з Києва та регіонів України. Всі випускники Школи гідів матимуть можливість втілити себе у сфері неформальної освіти та інноваційних антикорупційних проектів. Вже у вересні 2019 року відібрані випускники розпочнуть кар’єру гідів антикорупційних турів, відкривши новий київський тур за маршрутом «Поділ».

Нагадуємо, що «Київські антикорупційні тури» – це проект Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції (ACREC), який представляє собою інноваційний просвітницький інструмент у форматі інтерактивних міських екскурсій у супроводі гіду. Проект антикорупційних турів було створено з метою інформування громадянського суспільства про механізми корупції з фокусом на конкретні шляхи та інструменти їх запобігання у майбутньому, а також діяльність та успіхи державних органів, неурядових організацій та активістів у сфері антикорупції в Україні.

Захід було проведено на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в рамках програми «Ініціатива з розвитку аналітичних центрів».

Щиро дякуємо за можливість розвивати інституційний розвиток ACREC як одну із ключових стратегічних цілей організації як науково-освітнього центру!