Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Вийшов новий випуск періодичного видання Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції  “ACREC Review”!

Перший випуск у цьому році і другий за весь час існування видання присвячено проблемі прозорості діяльності вищого законодавчого органу нашої країни – Верховної Ради України.

З назви статті “Чи співвідноситься прозорість діяльності з ефективністю: аналізуємо роботу Парламенту” можна зрозуміти яке завдання поставили автори цієї статті перед собою. А от чи змогли вони знайти відповідь на поставлене запитання – читайте вже у номері! Він доступний за посиланням: /wp-content/uploads/2019/08/AR01-1-2-2.pdf

У цій роботи предметом оцінки виступили два комітети Верховної Ради України, зокрема, Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування і Комітет з питань європейської інтеграції. Тож Ви зможете дізнатись наскільки прозоро і відтак ефективно вони провадять свою діяльність, які сильні і слабкі сторони в прозорості діяльності цих інституцій виявили дослідники і які критерії оцінки при цьому застосовувались.

Нагадаємо, що «ACREC Review» – це періодичне видання Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА, в якому публікуються аналітичні статті, які підготовлено на основі наукових, практично зорієнтованих досліджень у сфері дослідження протидії та запобігання корупції. Вихід нових випусків “ACREC Review” заплановано здійснювати кожні 1-2 місяці.

Сподівємось Ви гідно зможете оцінити цей випуск!