Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Команда ACREC взяла участь у панельному обговоренні на конференції з питань корупції та антикорупційних політик

5 липня 2019 року представники Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції – виконавча директорка Оксана Нестеренко та адміністративний директор Андрій Білецький виступили в ході панельного обговорення “Стан корупції та антикорупційна політика в Україні” в рамках Конференції Київської школи економіки та Європейського банку реконструкції та розвитку з питань корупції та антикорупційних політик.

Захід виявився унікальною можливістю для обміну найсучаснішими міжнародними дослідженнями, досвідом та думками між науковцями, дослідниками, урядовцями, політиками та представниками громадянського суспільства.

Зокрема, в ході панельних дискусій Конференції були обговорені питання ролі якісної експертизи на тему протидії корупції в Україні; ефективних та неефективних засобів роботи у сфері боротьби з корупцією; стану та процесу реформування антикорупційних політик; особливостей застосування індексів сприйняття корупції; впливу соціальних мереж на діяльність політиків в контексті їх прозорості та підзвітності та багато іншого.

В ході двох днів учасників конференції також мали змогу обговорити дослідження найкращих науковців з потужних міжнародних дослідницьких центрів, а також послухати стейкхолдерів антикорупційної реформи в Україні та подискутувати на тему її найбільших успіхів та складнощів, що виникають в приватному та публічному секторі.

Дякуємо нашим експертам, а також організаторам та учасникам Конференції за продуктивну роботу!