Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Громадські організації пройшли навчання по ефективним комунікаціям в рамках Програми менторської підтримки ACREC

В рамках програми менторської підтримки ACREC «Зміцнення спроможностей регіональних/місцевих антикорупційних ГО в Україні» було проведено вебінар, присвячений ефективній комунікації в нових медіа для громадських організацій. Тренером вебінару виступила експертка з комунікацій Маргарита Волошина. Учасниками заходу стали 18 регіональних антикорупційних громадських організацій з усієї України.

Під час тренінгу учасники дізналися про таке поняття в сфері нових медіа, як «кліпове мислення», його вплив на комунікацію та про те, як можна підлаштувати свій контент під цей тип світосприйняття, щоб комунікація була найбільш ефективною. Також їм розповіли і про трансмедійний сторітелінг – феномен в медіа, де оповідання вже не обмежене єдиною формою медіа, а поширене на інші медіа, де кожне окреме медіа є носієм інформації, яка в результаті їх об’єднання стає єдиною великою історією. І на прикладі конкретної новини показали, як її можна подати у різних форматах.

Також на заході говорили про сучасні тренди та ролі соціальних мереж в контексті просування меседжів у сфері корупції та антикорупційної діяльності. Розглянули різницю між різними соціальними мережами (Фейсбук, TiкТок, Твіттер, Інстаграм), дізналися які передові формати і механізми просування меседжів у цих мережах та ще багато чого іншого.

Окрім цього, учасники вебінару мали змогу виконати практичне завдання, розібравши дві новини від учасників заходу за планом, запропонованим тренером.

Тема виявилася цікавою та актуальною для усіх учасників, адже ефективні комунікації на сьогоднішній день являються важливими у будь-якій діяльності.

Нагадаємо, що програма реалізовується за підтримки The Matra Programme від Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.