Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Громадські організації продовжують проходити навчання в рамках Програми менторської підтримки ACREC

Не дивлячись на введення карантинних заходів, 18 найкращих громадських організацій продовжують розвивати свій інституційний потенціал в рамках програми менторської підтримки ACREC «Зміцнення спроможностей регіональних/місцевих антикорупційних ГО в Україні».

Так, 26 червня була започаткована щомісячна серія вебінарів на тему «Огляд актуальних грантових програм в сфері антикорупції». В рамках даного онлайн-заходу було розглянуто як європейські, так і американські грантові програми від провідних донорських організацій. За підсумками зустрічі, учасники Програми менторської підтримки активізували процес підготовки нових грантових заявок та відкрили для себе нові можливості з фінансування своїх ГО.

3 липня відбувся вебінар на тему «Механізми залучення громадян в умовах карантину», в рамках якого Іван Омелян розкрив ряд нових підходів та інструментів активізації громадянського суспільства в сфері антикорупції в контексті поширення covid-19, існування карантинних заходів та необхідності віддаленого функціонування організацій.

Нарешті, 10 липня було проведено вебінар на тему «Краудфандинг та збір донейтів на інституційний розвиток ГО», в рамках якого ми запросили консультанта ПРООН з краудфандингу та альтернативного фінансування Дениса Бортнікова.

В ході даного вебінару експерт розказав учасникам Програми про те, як планувати та готуватись до донейт-кампанії на своєму сайті, яким чином організувати краутфандингову кампанію через різні платформи, а також чого не варто робити коли ми залучаємо пожертви від громадян.

Окрім спільних вебінарів та зустрічей з членами коаліції та учасниками Програми менторської підтримки, активно продовжується індивідуальне консультування організацій з залученням найкращих експертів у сфері антикорупції в Україні.

 

Нагадаємо, що ключова мета Програми менторської підтримки ACREC «Зміцнення спроможностей регіональних/ місцевих антикорупційних ГО в Україні» полягає у зміцненні та посиленні розвитку інституційних, організаційних, аналітичних та експертних спроможностей регіональних та локальних антикорупційних громадських організацій в Україні.

Програма здійснюється за підтримки The Matra Programme від Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.