Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

ACREC продовжує активно розробляти та впроваджувати практично-орієнтовані освітні програми з метою запобігання корупції у сфері відбудови. 26 квітня експерти Міждисциплінарно-науково освітнього центру протидії корупції виступили на Форумі антикорупційних уповноважених «Ключі до прозорого відновлення» з темою “Можливості для професійного розвитку антикорупційних уповноважених Міністерства”.

Під час виступу експерти ACREC розповіли про професійні освітні програми, які розробляються для запобігання корупції в сфері відбудови. Особлива увага була приділена Сертифікатній програмі “Запобігання корупції в проєктах відбудови”, яка реалізовуватиметься на базі Національного університету “Києво-Могилянська академія” та спільним курсам з антикорупції у сфері  відбудови Innovations for Successful Societies Program Princeton University та ACREC.

Експерти наголосили на тому, що навчальні продукти ACREC розробляються на основі потреб слухачів та націлені на надання уповноваженим практичних навичок для мінімізації корупції на всіх етапах проектів у сфері відбудови. Освіта та професійний розвиток у цій сфері є важливим кроком до прозорості та підвищення довіри громадськості до діяльності у сфері відбудови.

Команда ACREC дякує організаторам Форуму та учасникам за запрошення та можливість поділитись своїм досвідом та знаннями. Ми продовжуємо працювати над розробкою та вдосконаленням наших освітніх програм з метою надання фахової освіти у сфері антикорупції.