Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

ACREC вітає членів Євразійської академічної антикорупційної мережі з запуском перших освітніх програм у сфері антикорупції!

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції щиро вітає представників національних хабів Євразійської академічної антикорупційної мережі з відкриттям та початком навчання на перших освітніх програмах у сфері антикорупції у Вірменії, Грузії, Молдові та Киргизстані!

З метою посилити компетенції викладачів та експертів національних хабів, ACREC ініціював та успішно провів комплексний тренінг для тренерів антикорупційних курсів. В рамках п’ятиденного навчання, учасники мали змогу прослухати інтерактивні лекції на тему методів та інструментів дослідження та викладання антикорупції, написання та викладання кейс-стаді в сфері антикорупції, а також ефективних методів та тактик проведення курсів з антикорупції в форматі онлайн. В свою чергу, інтерактивні лекції супроводжувались практичними воркшопами, які надали викладачам можливість апробувати отримані знання на практиці та обмінятись досвідом з колегами з інших хабів.

Дякуємо за чудовий тренінг зовнішнім та запрошеним експертам ACREC Максу Бадеру, Річарду Мессіку та Інні Кубе!

Детальніше про освітні програми національних хабів можна почитати за посиланнями:

Вірменія – https://cutt.ly/TfCr4ID

Грузія – https://cutt.ly/WfZJiyT

Молдова – https://cutt.ly/pfCtDF8

Киргизстан – https://cutt.ly/afZJtnw

Нагадаємо, що Євразійська академічна антикорупційна мережа була утворена в результаті міжнародної конференції під назвою «Модель для регіону», яка проходила в січні 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Захід об’єднав представників антикорупційного ком’юніті на базі найпотужніших університетів та громадських організацій Вірменії, Грузії, Молдови та Киргизстану. За результатами конференції було домовлено створити Резолюцію про співпрацю Національних хабів та сформувати Дорожню карту дій щодо запровадження освітніх програм у сфері антикорупції в Вірменії, Грузії, Молдови та Киргизстану за аналогом освітніх продуктів ACREC в Україні.

На даний момент, Євразійська академічна антикорупційна мережа представляє собою тісну мережу з розвитку антикорупційних академічних навчальних програм в країнах пострадянського простору, в рамках якої здійснюється постійна співпраця та підтримка ключових стейкхолдерів та університетів регіону в питанні запровадження освітніх програм у сфері протидії корупції.

В даному контексті, ACREC виступає центральним хабом для мережування громадських організацій та університетів країн регіону з розвитку антикорупційних навчальних програм.