Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

ACREC отримав лист подяки за значний внесок та підтримку в інституціоналізації академічної програми з антикорупції в Киргизстані

Нещодавно ми повідомляли про запуск освітніх антикорупційних програм, які було запущено хабами Євразійської академічної антикорупційної мережі у сфері антикорупції у Вірменії, Грузії, Молдові та Киргизстані за підтримки ACREC.

Сьогодні ми можемо з гордістю звітувати про те, що Програми всіх хабів стрімко розвиваються, про що свідчить успішне завершення перших навчальних курсів.

Так, нещодавно в рамках новоствореної Академічної антикорупційної сертифікатної програми  від «Центральноазіатського науково-дослідного інституту з питань корупції та відмивання грошей» було успішно завершено курс “Методологія дослідження корупції”, який для перших слухачів Програми провели експертки ACREC Оксана Гус та Аліна Лось.

Щиро дякуємо Інституту та його голові Еркайим Мамбеталійовій за натхненну роботу та за лист подяки, який ми отримали від Інституту, за значний внесок та підтримку в інституціоналізації їх академічної програми з антикорупції! Щиро віримо в подальший розвиток антикорупційної освіти в регіоні!