To support

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

  • Онлайн-переказ через систему WayForPay

    To support

«ACREC Review» – це періодичне видання Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції НаУКМА, яке представляє собою аналітичний продукт на основі наукових, практично зорієнтованих досліджень у сфері протидії та запобігання корупції.

Ключовою метою цього видання є надання можливості опублікувати свої дослідження молодим та перспективним дослідникам, які шукають альтернативні підходи до розуміння та визначення корупції та шляхів її протидії, а також підвищення стандартів якості вітчизняної аналітики у сфері анти-корупції в нашій державі.

Остання ціль досягається за допомогою спеціальної процедури відбору аналітичних матеріалів до «ACREC Review». Зокрема, кожна робота проходить етап презентації та обговорення на колоквіумі експертів, а також внутрішнє та, відповідно, зовнішнє рецензування. На кожному з етапів передбачається експертна допомога автору з метою доопрацювання та покращення аналітики.

Кожний випуск містить 1-2 аналітичних робіт, які можуть відповідати різним форматам та бути представлені у вигляді аналітичної статті, policy brief, рекомендацій та ін.

Хто може публікуватись в «ACREC Review»?

В «ACREC Review» можуть публікуватись українські експерти та науковці, а також студенти, які зацікавлені темою (анти-) корупції та мають нові теоретичні та/або практичні напрацювання, ідеї, погляди на цю тему.

Головні вимоги до робіт, які подаються на розгляд для опублікування в «ACREC Review»:

Для подання наукових матеріалів та пропозицій, а також отримання консультацій, звертайтесь на нашу електронну адресу: acrec.kma@gmail.com

Вихід нових випусків «ACREC Review» заплановано здійснювати кожні 2-3 місяці.