Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Курс “Антикорупційна експертиза”

  • Строк подачі заявки: 2 Грудня
  • Курс триває з 2 Грудня по 18 Грудня
  • Мiсць: 25
  • Вартiсть: 4000 грн

Корупційні дірки в законодавстві це не завжди норми, за які олігархи заплатили парламентарям. Дуже часто це недоліки прийнятого акту, які передбачають «пост-ціну», яку згодом платимо ми з вами. Адже найчастіше корупційні норми дозволять управлінцям зловживати своїми повноваженнями в межах закону та не нести за це жодної відповідальності.

За останні роки відбувся прорив у розвитку громадської участі при прийнятті рішень від органів місцевого самоврядування до парламенту. Водночас мало отримати право вплинути, потрібно володіти інструментами, які дозволять робити цей вплив ефективним. Саме таким інструментом є антикорупційна експертиза.

Учасники цього курсу навчаться проведенню антикорупційної експертизи законодавства різного рівня та практичним механізмам її врахування.

Викладачка курсу:

Тетяна Хутор, очільниця «Інституту законодавчих ідей» – організації, яка є визнаним та беззаперечним лідером в Україні у проведенні антикорупційної експертизи.

Курс необхідний для:

–       Розробників законодавствачленів офісу народних чи місцевих депутатів, працівників міністерства або ж місцевих рад, а також антикорупційних уповноважених.

Навички антикорупційної експертизи допоможуть Вам розробити якісний проєкт законодавства, який зможе вирішити проблеми суспільства, а не створити корупційні лазівки для недобросовісних посадовців, відповідальних за його реалізацію.

–       Громадськостічленів громадських організацій, профільних асоціацій, громадських рад при органах влади та місцевого самоврядування.

Для вас антикорупційна експертиза стане одним з основних інструментів контролю якості законодавства, виявлення та недопущення впровадження корупційних дірок, які гальмують розвиток громади та бізнесу.

–       Бізнесукомплаєнс-офісерів, представників бізнес-асоціацій та міжнародних організацій, які опікуються бізнесовою інфраструктурою в Україні.

Знання, отримані на курсі, дозволять вам не допускати зловживань влади у сфері своєї професійної діяльності.

Після курсу слухачі навчаться:

– виявляти корупційні дірки в законопроектах різного рівня, яких не видно на перший погляд;
– 5-ти найефективнішим шляхам усунення виявлених корупційних ризиків;
– як написати проект законодавчого акту БЕЗ корупційних ризиків;
– правовим і не правовим способам врахування результатів вашої експертизи представниками влади;
– переконувати інших враховувати результати антикорупційної експертизи.

Тривалість та формат курсу:

– 6 занять по 1,5 години у п`ятницю (18:30 – 19:50) та суботу (10:00 – 11:30).
Курс триватиме з 02.11.2021 по 18.12.2021.
– Змішаний формат навчання: застосунок Zoom із можливістю запису та аудиторний розбір кейсів.
– За умови 80% відвіданих занять та виконаного фінального завдання слухач отримує сертифікат від ACREC та ІЗІ.

Вартість курсу:

Early bird – 3700 гривень до 30 листопада включно. (Для оплати просимо зреєструватись тут).
Повна вартість – 4000 гривень.
Спеціальна вартість для випускників освітніх програм ACREC – 3500 грн.
Також є можливість оплатити курс частинами.

Для найбільш вмотивованих слухачів діють стипендії, які покривають 50% курсу. Щоб взяти участь у конкурсі –  треба бути підписаним на Телеграм канал і Facebook ІЗІ та ACREC  та надіслати мотиваційний лист та CV на пошту acrec.kma@gmail.com до 30 листопада включно.

Контакти:

З приводу усіх організаційних питань та щодо оплати безготівково через фізичну особу просимо звертатись до координатора курсу Артема Халімовського. artem.khalimovskiy@gmail.com, 0966249485 – усі месенджери.

Для без особистісної комунікації просимо заповнити форму.