Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

13 – 14 травня – реєстрація на додатковий фаховий іспит (для вступників, які не мають фахової політологічної освіти). Для реєстрації необхідно мати оригінал та копії паспорта, диплома та додатка до нього, ідентифікаційного номера. Приймальна комісія НаУКМА (вул. Іллінська, 9. тел. (044) 425-60-22, 463-73-15).

кінець травня – додатковий фаховий іспит з політології (для вступників, які не мають фахової політологічної освіти). У випадку успішного складання додаткового вступного фахового випробування особа допускається до подальших вступних випробувань. Якщо додаткове вступне фахове випробування   не складено, участь у подальшому відборі на навчання на магістерській програмі припиняється.

13 травня – 3 червня – реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) за технологією ЗНО з іноземної мови. Реєстрація відбувається у ВНЗ.

2 липня – Єдиний вступний іспит з іноземної мови.

10 липня – 23 липня – подача документів у ВНЗ.

24 липня – 26 липня – фаховий іспит з політології.

Деталі вступу можна дізнатися у приймальній комісії НаУКМА (вул. Іллінська, 9.) за телефонами (044) 425-60-22, 463-73-15 або на сайті https://vstup.ukma.edu.ua/ .