Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

Всеукраїнська ліга правників проти корупції

Громадська організація “Всеукраїнська ліга правників проти корупції” була заснована однодумцями у вересні 2014 р. Зареєстровано організацію 27 жовтня 2014 р.

Основними напрямами діяльності Ліги є сприяння громадській просвіті та освіті, а також науковій і меценатській діяльності в Україні, розвитку громадських ініціатив і добровільних об’єднань фахівців у сфері протидії корупції, сприяння органам державної влади та органам місцевого самоврядування, іншим особам в розвитку громадської просвіти та освіти, наукової і меценатської діяльності, участь у розробці, громадському обговоренні, експертизі та моніторингу рішень та нормативно-правових актів, що стосуються статутної мети і діяльності Ліги, залучення фахівців та громадськості до участі у програмах та заходах Ліги, участь у патріотичному і антикорупційному вихованні дітей та молоді.

Членами Ліги можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які досягли 18-річного віку, мають повну або неповну юридичну освіту та активно сприяють виконанню статутної мети і діяльності Ліги протягом не менше одного року. Індивідуальне членство в Лізі є фіксованим і підтверджується записом у реєстрі членів Ліги. Для набуття членства потрібна письмова рекомендація одного члена Ліги.