Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Оголошується конкурс на посаду експерта зі стратегічних комунікацій у сфері протидії корупції

 Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні (ACREC) оголошує конкурс на посаду експерта (викладача) зі стратегічних комунікацій для розробки та викладання навчального курсу «Стратегічні комунікації у сфері протидії корупції» в рамках Магістерської програми «Антикорупційні студії» Національного університету «Києво-Могилянська академія».

До конкурсного відбору запрошуються кандидати, які готові:

  • Розробити авторську навчальну програму на тему «Стратегічні комунікації у сфері протидії корупції»;
  • Провести цикл лекцій та семінарів в рамках розробленого курсу на тему «Стратегічні комунікації у сфері протидії корупції».

Загальні вимоги до експерта (викладача):

  • Професіональний досвід та необхідні компетенції у сфері стратегічних комунікацій, зокрема в області протидії корупції;
  • Практичний досвід викладання та проведення тренінгів на дану тематику;
  • Гнучкість та спроможність узгоджувати деталі навчальної програми з ACREC та донорською організацією;
  • Готовність надання інформаційно-консультативної допомоги учасникам програми під час курсу.

Для участі у конкурсному відборі просимо відправити на поштову скриньку acrec.kma@gmail.com наступні документи:

  • резюме;
  • мотиваційний лист (300-500 слів);
  • комерційну пропозицію.

Заявки приймаються до 1 жовтня 2019 року.

Про Магістерську програму «Антикорупційні студії»

«Антикорупційні студії» – це унікальна магістерська програма, присвячена комплексному вивченню корупції як соціально-правового явища та шляхів її запобігання. Програма розрахована на студентів, представників антикорупційних органів, активістів громадського сектору, помічників народних депутатів, працівників органів влади, журналістів, юристів та інших спеціалістів, які бажають підвищити кваліфікацію у даній сфері.

Магістерська програма «Антикорупційні студії» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст Магістерської програми «Антикорупційні студії» є виключною відповідальністю Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.