Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

ACREC представив результати експерименту!

Наприкінці 2021 року, ACREC здійснював дослідження у формі соціального експерименту, яке намагається дослідити ефективність підходів до боротьби з корупцією: превентивного та карального.
На цьому тижні, керівник дослідницької групи ACREC Роман Шеремета (PhD з економіки, ректор та професор American University Kyiv), презентував проміжні результати унікального експерименту “Finding a balance between punishment and prevention. Experimental measurement of the effectiveness of anti-corruption methods”. Експеримент був презентований для студентів курсу “Corruption Prevention Strategies” магістерських програм The Princeton School of Public and International Affairs.

Результати експерименту виявило багато тенденцій, наприклад, недієвість окремих видів покарання (штрафу) за корупцію, а також успішність поєднання окремих превентивних та каральних заходів задля запобігання і протидії корупції. Більш детальніше з результатами експерименту можна буде ознайомитись після його публікації тому закликаємо Вас уважно стежити за нашими новинами

Експеримент проведено в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.Думки та позиції викладені у тексті результатів є позицією автора та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження»та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).