Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Доктор юридичних наук, професор, голова ради ГО “Всеукраїнська ліга правників проти корупції”, стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта 2013-2014  рр.

Авторка більше 115 наукових праць, зокрема двох одноосібних монографій, а також п’яти монографій (дві з них англійською мовою) і п’яти підручників у співавторстві. Найбільш відомими працями є «Протидія організованій злочинності в європейських країнах» (2009) і колективні монографії «Проблеми забезпечення ефективності діяльності органів кримінального переслідування в Україні» (2010) та «Проблеми адаптації законодавства України у сфері протидії злочинності до законодавства Європейського Союзу» (2013). Член Європейського товариства кримінологів (ESC).

Експерт у сфері антикорупційної політики, законодавчого забезпечення запобігання і протидії  корупції, діяльності органів кримінальної юстиції, міжнародного співробітництва держав.