Пiдтримати

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Стипендіат програми Фулбрайт 2016-2017рр.. Доктор політологічний наук, економіст, викладач Northwestern University Department of Political Science, Law and Politics. Фахівець з багаторічним досвідом у сфері протидії корупції в пострадянських країнах. Доктор Ганс-Морс є  автором книги  Property Rights in Post-Soviet Russia: Violence, Corruption, and Demand for Law (Cambridge University Press) та численних публікацій,  присвячених питанням корупції та  клієнтизму.

Опис дослідницького проекту: для ефективного управління в країнах з економікою, що розвивається, є необхідність залучення на державну службу громадян, що бажають сумлінно виконувати свої обов’язки, а не громадян, що йдуть на державну службу з метою отримати прибуток від корупції. З метою виявлення  мотивації державних службовців, а також їх особистісні характеристики, мета цього проекту є  дослідження студентів українських університетів, а саме виявлення їх кар’єрних цілей та поглядів на державній службі

Контактна інформація: jordan.gans-morse@u.northwestern.edu.